RUILEN PROGRAMMABOEKJES COMPETITIE EN EUROPEES VAN NEDERLANDSE CLUBS ( GEEN NEC ).

DE EERSTGENOEMDE CLUB IS DE THUISCLUB DIE GESPEELD HEEFT TEGEN .........

OOK VERMELDING VAN PROGRAMMABOEKJES UIT ENGELAND - DUITSLAND EN BELGIE.

 

ADO/FC DEN HAAG: 71-72 PSV / 73-74 GA Eagles / 75-76 Vejle B.K. / 12-13 V.V.V. / 15-16 Roda JC / 16-17 Roda JC /

ALMERE CITY - fc OMNIWORLD: 09-10 Excelsior / 10-11 SC Cambuur / 14-15 MVV / 15-16 MVV / 16-17 Fortuna Sittard / 16-17 V.V.V. / 17-18 Fortuna Sittard / 17-18 MVV /

FC AMSTERDAM: 79-80 SC Cambuur /

AJAX: 91-92 Feijenoord / 09-10 Feijenoord / 10-11 AC MILAN / 11-12 V.V.V. / 11-12 Heerenveen / 11-12 Real Madrid /

AZ'67:  81-82 presentatiegids / 92-93 NAC / 08-09 Feijenoord / 12-13 Feijenoord / 13-14 SC Cambuur / 15-15 Roda JC / 16-17 Vitesse ( finale KNVB beker ) /

SC Cambuur: 77-78 v.v. Eindhoven / 10-11 GA Eagles / 11-12 Sparta / 16-17 V.V.V. /

FC Den Bosch: 10-11 RKC Waalwijk / 11-12 SC Cambuur / 12-13 Fortuna Sittard / 16-17 V.V.V. Venlo /

FC Dordrecht: 78-79 FC Vlaardingen / 10-11 Helmond Sport / 11-12 Willem II / 11-12 Almere City / 12-13 FC Veendam / 13-14 Telstar / 13-14 de Graafschap / 13-14 Excelsior / 13-14 Fortuna Sittard / 15-16 Fortuna Sittard / 16-17 MVV / 17-18 Fortuna Sittard / 17-18 MVV /

FC Eindhoven: 10-11 Sparta Rotterdam / 10-11 BV Veendam / 11-12 Willem II / 12-13 SC Cambuur /

FC Emmen: 12-13 Fortuna Sittard / 14-15 FC OSS / 16-17 Fortuna Sittard / 17-18 MVV /

Excelsior: 09-10 Helmond Sport / 11-12 Roda JC / 12-13 Fortuna Sittard / 12-13 Helmond Sport / 12-13 FC Volendam / 15-16 Roda JC /

Feijenoord: 09-10 Willem II / 09-10 ADO Den Haag / 16-17 Excelsior / 17-18 V.V.V. Venlo / 17-18 Roda JC / 17-18 Heracles / 18-19 FC Groningen

Fortuna Sittard: 72-73 HVC / 10-11 FC Emmen / 11-12 Sparta / 11-12 SC Cambuur / 12-13 FC Volendam / 13-14 V.V.V. Venlo /

de Graafschap: 09-10 FC Volendam / 11-12 Feijenoord / 12-13 Excelsior / 12-13 GA Eagles / 13-14 Telstar / 14-15 MVV /

GA Eagles: 10-11 Sparta / 13-14 FC Twente / 16-17 Roda JC / 17-18 Fortuna Sittard /

FC Groningen:  74-75 SC Amersfoort / 12-13 Roda JC / 15-16 Roda JC / 16-17 Roda JC / 17-18 Roda JC / 17-18 V.V.V. Venlo /

Heerenveen: 13-14 V.V.V. Venlo / 17-18 V.V.V. Venlo /

Helmond Sport: 11-12 Telstar / 11-12 SC Cambuur / 11-12 Sparta / 12-13 Almere City / 12-13 FC Oss / 12-13 FC Volendam / 13-14 Almere City / 13-14 FC Emmen / 13-14 de Graafschap / 13-14 V.V.V. Venlo /

Heracles: 08-09 AZ '67 / 13-14 SC Heerenveen / 15-16 Roda JC /

MVV: 14-15 PSV / 14-15 Sparta / 14-15 FC Oss / 14-15 FC Twente / 14-15 Telstar / 17-18 Fortuna Sittard /

NAC/NAC Breda: 13-14 AZ'67 / 16-17 V.V.V. Venlo / 17-18 V.V.V. Venlo / 17-18 Roda JC /

PEC Zwolle / FC Zwolle:.........FC Den Haag / 09-10 FC Den Bosch / 11-12 Sparta Rotterdam / 12-13 Willem II / 15-16 Roda JC / 17-18 V.V.V. /

PSV: 59-60 Willem II / 73-74 Telstar / 06-07 Ajax / 12-13 AIK Solna /

RBC: 09-10 FC Volendam / 10-11 FC Eindhoven / 10-11 BV Veendam / 10-11 SC Telstar /

RKC Waalwijk: 10-11 Sparta Rotterdam / 10-11 FC Emmen / 12-13 SC Heerenveen / 13-14 Heracles Almelo ( beker ) / 13-14 NAC Breda / 14-15 Roda JC / 16-17 V.V.V. Venlo / 17-18 Fortuna Sittard /

Roda JC: 14-15 Jong FC Twente /

Sparta Rotterdam: 12-13 FC Dordrecht / 12-13 Almere City / 14-15 V.V.V. Venlo / 14-15 MVV / 15-16 V.V.V. Venlo /

S.V.V.: 78-79 FC Vlaardingen /

Telstar: 10-11 BV Veendam / 12-13 FC Emmen / 13-14 Fortuna Sittard / 14-15 V.V.V. Venlo / 15-16 MVV / 16-17 Fortuna Sittard / 16-17 MVV / 16-17 V.V.V. Venlo / 17-18 FC Den Bosch /

Top Oss / FC Oss: diverse boekjes maar helaas zonder vermelding van jaar of van seizoen/ nog uitzoeken.

FC Twente: 06-07 NAC Breda / 08-09 Arsenal /

FC Utrecht: 01-02 Ajax ( bekerfinale )  / 12-13 RKC Waalwijk /

BV Veendam: ...... HVC Amersfoort /

Vitesse: 92-93: Cambuur / Roda JC / RKC / FC Volendam / PSV / MVV / FC Utrecht / Ajax / Derry City FC / Ajax / 93-94: Feijenoord / Sparta / PSV / SC Cambuur / RKC Waalwijk / FC Utrecht / Willem II / 95-96: FC Utrecht / 96-97: Willem II / 97-98: Heerenveen / Fortuna Sittard / PSV / 11-12 Excelsior / 12-13 V.V.V. Venlo / 16-17: Jordan Boys ( beker ) / GA Eagkles / Heerenveen / Sparta / NEC / Feijenoord / AZ'67 / Ajax / Willem II / FC Twente / PEC Zwolle / Excelsior / Heracles / PSV / FC Groningen / Roda JC / 17-18: V.V.V. Venlo / AZ '67 / FC Utrecht / PSV / PEC Zwolle / ADO Den Haag / NAC Breda / Willem II / FC Twente / Roda JC / Heracles Almelo / Sparta / Heerenveen / Ajax / Excelsior / Feijenoord / FC Gronin gen / 18-19: V.V.V. Venlo / FC Emmen / ADO Den Haag / FC Utrecht / Fortuna Sittard / Heracles Almelo / FC Groningen / Ajax /

FC Vlaardingen: 77-78 MVV / 77-78 Helmond Sport / 78-79 S.V.V. / 78-79 Noordwijk ( beker ) / 78-79 Telstar / 78-79 FC Dordrecht / 78-79 FC Eindhoven / 79-80 FC VVV / 79-80 Heerenveen / 79-80 Telstar / 79-80 Fortuna SC / 79-80 FC Eindhoven / 80-81 Ajax / 80-81 FC VVV / 80-81 Helmond Sport /

Volendam: 76-77 ?? FC Vlaardingen / 87-88 FC Den Haag / 10-11 Almere City / 11-12 FC Den Bosch / 11-12 Fortuna Sittard / 13-13 V.V.V. Venlo / 13-14 Jong FC Twente / 16-17 MVV / 16-17 Fortuna Sittard /

V.V.V Venlo: 76-77 FC Amsterdam / 78-79 Feijenoord / 09-10 Feijenoord / 10-11 Roda JC / 12-13 FC Groningen / 13-14 FC Volendam / 13-14 Sparta Rotterdam / 13-14 Willem II / 13-14 SC Telstar / 13-14 FC Eindhoven / 13-14 Almere City / 14-15 Helmond Sporty / 14-15 RKC Waalwijk / 14-15 FC Eindhoven / 14-15 FC Emmen / 15-16 Helmond Sport / 15-16 SC Telstar / 15-16 Jong Ajax / 15-16 FC Oss / 15-16 MVV / 15-16 FC Eindhoven / 15-16 Fortuna Sittard / 15-16 FC Den Bosch / 15-16 Jong PSV / 15-16 Almere City / 15-16 Achilles '29 / 16-17 NAC Breda / 16-17Jong PSV / 16-17 FC Eindhoven / 16-17 FC Oss / 16-17 SC Cambuur / 16-17 de Graafschap / 16-17 NAC Breda / 16-17 Jong FC Utrecht / 17-18 FC Groningen / 17-18 Sparta Rotterdam / 17-18 Feijenoord / 17-18 AZ '67 / 17-18 Excelsior / 17-18 Willem II / 17-18 ADO De4n Haag / 17-18 PSV /

FC Wageningen: 84-85 Heerenveen / 84-85 FC Eindhoven /

Willem II: 09-10 PSV / 11-12 Almere City /

 

Programmaboekjes Engeland:

16-09-1998:  Manchester United - FC Barcelona ( champ. leaugue )

07-05-2011: West Ham United - Blackburn Rovers

11-03-2012: Manchester United - West Bromwich Albion

31-03-2012:  Manchester City - Sunderland

07-04-2012: Bolton Wanderers - Fulham

08-04-2012: Manchester United - Queens Park Rangers

19-04-2014: Tottenham Hotspur - Fulham

Programmaboekjes Duitsland:

12-04-2003: SV Darmstadt 98 - FC Augsburg

04-02-2012: Fortuna Koeln - FC Kaiserslautern

15-03-2014: SV Lippstadt 08 - Schalke 04 U 23

2013 - 2014: Rot Weiss Essen - KFC Uerdingen 05

09-02-2014: Fortuna Dusseldorf - 1 FC Koeln

Programmaboekjes Belgie:

27-11-2010: KV Kortrijk - Sporting Lokeren

2010 - 2011: RC Anderlecht - AA Gent ( play offs )

11-02-2012: Lierse SK - Zulte Waregem